שלום אורח\ת,
אתר ידידים ניתן לצפייה אופטימלית בדפדפנים firefox ו - chrom
מומלץ לגלוש בדפדפנים אלה על מנת להנות מתוכן האתר

 

בוגרים

ידידים, מצלצל טוב !

 

 

ידידים, שם שאצל רבים מאיתנו מעלה זיכרונות טובים של עשייה, של תקופה בלתי נשכחת כשהיינו חניכים או חונכים, סטודנטים או עובדים.

אותו ארגון שעשרות אלפי אזרחים במדינת ישראל  מסתובבים עם משהו מיוחד בפנים שהתחיל, התעצם ונבנה בעשייה במסגרת ידידים. מידי שנה מצטרפים אלפי ילדים, בני נוער וצעירים לתוכניות ידידים הפועלות  ב-   120 ישובים ברחבי הארץ, בבתי הספר במרכזים הקהילתיים ושלושה בתי ידידים הפזורים בארץ.

הבשורה המיוחדת של ידידים, שפת הידידות, ודרכו של המכון למנהיגות  כבר מפעמים ומשפיעים בקהילות רבות בישראל, בשדות החינוך הרווחה הכלכלה והתעשייה, בשרותי הביטחון, המדע והתעשייה בארץ ובעולם.

בפנים בפנים בשקט בשקט, מצלצל הפעמון שמנגן את אותה מנגינה מופלאה, את אותם הזיכרונות שאינם נשכחים. הזיכרונות הנעימים של האנרגיות שהובילו אותנו לעשייה. מנגינות של געגוע לתקופת תום וחדוות יצירה שלעיתים, במהלך השנים, הולכת ומתפוגגת  אך הטעם הטוב שלה נשאר ומחכה להתעוררות מחודשת.

 

 

כיום, כשארגון ידידים מפעיל כבר אלפי סטודנטים מידי שנה, כשבשלושת בתי ידידים נפגשים יומיום עשרות ילדים ובני נוער שבית ידידים מהווה עבורם בית חם ומעצים, כשארגון ידידים מוביל תוכניות לאומיות, כשאלפי בני נוער משתתפים בפעילויות חונכות והסיפורים האישים המרגשים זורמים בלי סוף.

נראה שזהו הזמן המתאים ביותר לחשוב על ייסודו של ארגון הבוגרים.

התהיות של איך ומה למה וכמה עדיין מרחפות באוויר אך ההכרה הברורה היא כי יש להניע את התהליך  ולהוציא את הרכבת לדרך.

ארגון הבוגרים עתיד לקום בשנה הקרובה, ארגון שעתיד לאגד בתוכו את אותם עשרות אלפי בוגרים המעוניינים להיות שותפים, לקחת חלק, להמשיך ולהיות שייכים.

האתגר שלנו יהיה לחבר את כל הכוחות הטובים שישנם בין עשרות אלפי בוגרי ידידים ולהפוך קהילה זו לקהילה משמעותית שממשיכה לעשות למען החברה הישראלית ולתרום לפיתוחה וקידומה של מדינת ישראל.

 

 

בחודשים הקרובים ניצור כאן באתר מערכת שבה בוגרי ידידים יוכלו להיות בקשר עם ידידים חדשים וותיקים, וכן נפתח את הנושא לדיון אתכם בוגרים יקרים: מה אתם הייתם רוצים שיהיה בחלק הזה באתר? יש לכם הצעות? כתבו לנו yedidim@yedidim.org.il